Išgaubto natūralių Kinijos gėlo vandens shell vientiso motina perlų mozaikos plytelių, vonios sienos plytelių apdaila

Nauja

€325.52

Yra sandėlyje

Karšto pardavimo produktų, išgaubto besiūlių motina perlų mozaikos plytelės, vidaus sienų apdailai.

Mes padarėme rankų darbo papuošalai,šilčiausias punktas šiandien specialiai ir gyvenamųjų ir komercinių pramonės.Korpuso mozaikos plytelės yra pagaminti iš Kinijos pearl shell ir tauriųjų jūros kriauklių,tyčia padarė duoti akcentas derinys marmuro ir seashell ant grindų,sienų,kitches,ar net jūsų vonios kambarys padengtas gražus ir natūralus lukštais mozaikos plytelių.

Produktų savybės:

1.Pearl ' s tekstūra:mūsų žaliavos-įvairių rūšių perlamutru pasaulyje su natūralios spalvos,elegantiška ir žavinga funkcija ir jūros kvapas.

2.Jūros kvapą:pasaulio jūrose skirtingų klimato,todėl spalvinga gamtos motina perlų,perlų balta,aukso,šampanas,rožinis,ar paslaptingas spalvinga juodos ir natūralios tekstūros.

3.Aplinka-draugiška ir žalia:mes daugiausia naudotis dirbtiniu būdu išauginti apvalkalas, kuris nebus trūkumas akcijų.Ir mūsų produktai nepavojingų hunman sveikatos elementas,vadovaujantis žaliosios aplinkos apsaugos,ir jis grįžta į gamtos koncepcija šiuolaikiška apdaila.

Statybos būdais:

Nustatyti klijai arba klijai(mes rekomenduojame naudoti maža granulė klijais)ant sienos plokštuma, pjovimo ir tada įdėti mozaika ant sienos ranka, kol tarpas užpildytas su klijais(ranka, slėgis turėtų būti darni).Po 30 minučių(už maža granulė klijai 20 minučių yra gerai),tada nuvalykite paviršių mozaiką, sausa medžiagos skiaute.

Žymos: iškirpti perlamutru, mozaikos vinilo, mozaikos vinilo roll, pearl tapetai, mozaikos shell, mozaikos plytelių, tapetų, motina pearl, pearl shell, plytelių mozaika vinilo, virtuvės mozaikos vinilo

Stilius Europa
Mokestis Vienetas Juanis/Roll
Naudojimas Namų ūkio
Modelio Numeris mop28
Funkcija Anti-static
Medžiaga Gamtos perlamutru
Tipas Natūralių Medžiagų Tapetai

Parašyti atsiliepimą

Išgaubto natūralių Kinijos gėlo vandens shell vientiso motina perlų mozaikos plytelių, vonios sienos plytelių apdaila

Išgaubto natūralių Kinijos gėlo vandens shell vientiso motina perlų mozaikos plytelių, vonios sienos plytelių apdaila

Karšto pardavimo produktų, išgaubto besiūlių motina perlų mozaikos plytelės, vidaus sienų apdailai. Mes padarėme rankų darbo papuošalai,šilčiausias punktas šiandien specialiai ir gyvenamųjų ir komercinių pramonės.Korpuso mozaikos plytelės

Panašūs produktai