2VNT Originalus ER6VC119A už " Mitsubishi M70 M60 PLC Baterija ER6V/3,6 V 3,6 V Ličio Baterija TOSHIBA made in Japan

Nauja

€16.60

/ €19.53

Yra sandėlyje

2VNT Originalus ER6VC119A už " Mitsubishi M70 M60 PLC Baterija ER6V/3,6 V 3,6 V Ličio Baterija TOSHIBA pagaminta Japonijoje Modelis : ER6V

Dydis : 14.5 * 53 mm

Įtampa : 3,6 V

Svoris : 16g

Produkto Privalumai:

Ličio - thionyl chloride baterijos yra tikrasis ly naudoti aukščiausios energijos akumuliatorius (500 500 wh/kg ir wh/dm3)

1. normalios temperatūros vidutinės srovės tankis išleidimo, įvykdymą kreivė yra labai plokščia. 90% talpos per darbo sritį, platforma išlieka tos pačios;

2. baterija gali būti iki 40 ° C iki + 85 ° C ribose darbą.Iki 40 ° C talpa apie 50% normalaus pajėgumo, kai laida yra labai puikus aukštos ir žemos temperatūros efektyvumą;

3. metų savaiminio išsikrovimo lygis

Įmonės Informacija :

Laiko praėjo, nuo 1996 m., mes buvo daugiausia dėl skatinimo pasaulyje pažangiausius baterija produktus ir technologijas, daugiau nei 20 metų.

Baterijos energijos technologijos yra puikus, ir rinka keičiasi su kiekviena diena.Siekiant geriau paveldėti ir diegti inovacijas, mes turime importuoti daugiau nei 6000 baterijų Sku sandėlyje.Produktas naudojamas padengti karinės, komercinės, pramoninės ir civilinės sektoriuose.

Be agentas pardavimų pirmąjį pasaulyje-line " prekės ženklo baterijų, mes taip pat turime OEM, ODM produktų giliai tvarkymo paslaugas, technologijas, profesionaliau.

Po metų tyrinėjimo ir praktika baterijos energijos technologijos ir nuolatinis kokybės siekimas, mes turime laimėti, palaikymo ir įtvirtinimo daugelis pramonės kolegomis ir neįvykdyti klientų, ir laimėjo gerą reputaciją ir gerą vardą per pramonės plėtros.

Mes esame labai pagerbtas už tai ir labai dėkojame!

Generalinis Direktorius: Joen

Patarimai:

1. Labai ačiū, kad pirkote mūsų produktus.Siekiant užtikrinti, kad jūs galite gauti prekes kuo greičiau, mes pasirūpinsime, kad siunta per dvi darbo dienas po apmokėjimo.

2. Kai gaunate produktą, prašome naudoti jį pagal pradinio technines sąlygas, jokios žalos ar netinkamo naudojimo, atkreipkite dėmesį į saugos ir išvengti žalos.

3. Jei pastebėsite kokių nors trūkumų, produkto, prašome susisiekti su mumis bet kuriuo metu per 7 dienas po prekių pristatymo, mes ją išspręsti jums kuo greičiau.

4. Mes neatsakome už jokius nuostolius ar žalą, kurią sukelia žmogaus.Jei jis nėra tinkamas naudoti, kurį įsigijote, mes grąžinsime jums kuo greičiau nepakenkiant antra pardavimas.Tačiau krovinių vežimo, padengia pirkėjas.

5. Dar kartą, mes norėčiau išreikšti savo nuoširdžią padėką jums už jūsų pasitikėjimą ir supratimą.Mes taip pat linkime jums sveikatos ir laimės ir visų geriausia!

Žymos: vaikai taser gun, Plotas, taser gun žmonės, 36V, 120ah ličio baterija, baterija plc, mitsubishi cnc, baterija mitsubishi, miestelyje pranešimų gaviklio, masalui

Baterijos Tipas LiSOCl2
Prekės Pavadinimas CAMFM
Kilmės IL(Kilmės)
Dydis AA
Nominalus Galingumas Kita
Modelio Numeris ER6V/3,6 V

Parašyti atsiliepimą

2VNT Originalus ER6VC119A už

2VNT Originalus ER6VC119A už " Mitsubishi M70 M60 PLC Baterija ER6V/3,6 V 3,6 V Ličio Baterija TOSHIBA made in Japan

2VNT Originalus ER6VC119A už Mitsubishi M70 M60 PLC Baterija ER6V/3,6 V 3,6 V Ličio Baterija TOSHIBA pagaminta Japonijoje Modelis : ER6V Dydis : 14.5 * 53 mm Įtampa : 3,6 V Svoris : 16g Produkto Privalumai: Ličio - thionyl

Panašūs produktai