Events
 
Muzikos perlai
Renginių organizavimas, Lietuvos muzikos atlikėjai, muzikantai, renginių vedėjai
Vasaros stovyklos, jaunieji talentai, konkursas "Geriausias Lietuvos muzikos perlas"

Atlikėjai

 

 


GUERINO PAPA

Italijos dainininkas, WAFA (Pasaulinė festivalių ir atlikėjų Asociacija) narys . Jis randa įkvėpimą klasikinės italų muzikos repertuare, bet mėgsta dainuoti ir įvairius muzikinius žanrus dėka  savo įvairiapusiškumo ir natūralaus balso lankstumo.  Guerino Papa  dalyvavo daugelyje nacionalinių ir tarptautinių festivalių: Slaviansky bazaar (Baltarusija), Songs of the world (Moldova), Discovery fest (Bulgarija) ir t.t. Taip pat jis dainavo duetu su tarptautiniu mastu įžymiais atlikėjais tokiais kaip Haroun Colcak-Turkija, The Barokka- Malta, Sofya Ritz-Uzbekistanas,  Margherita Hristova-Makedonija, Rūta Ščiogolevaite, Vaida Genytė – Lietuva. Guerino Papa dainuoja garsiausius  klasikinius Neapolietiškus bei italų kūrinius (Susanna, Volare, Cosa sei, Confessa) kuriuos sušiuolaikina. Atlikėjas taip pat atlieka pop kūrinius (A.Bocelli, A.Safina, J.Groban).  Jis gali dainuoti solo ar duetu, taip pat trio ar su standartine grupe.

Programos trukmė iki 1 h 30 min

Video 1Video2

 

 

Samanta Tina Poljakova

Samanta Tina Poljakova (Latvija)

Ryški Latvijos žvaigždė, 2-jus metus iš eilės Nacionalinėje Latvijos Eurovizijoje užėmusi 2 vietą, prieš kelis metus, nugalėjusi nemažą būrį pretendentų užėmė 1 vietą muzikiniame Latvijos realybės šou (X-factor), šis laimėjimas atlikėjai suteikė galimybę studijuoti ypatingoje Anglijos muzikos akademijoje dainavimo techniką. Šiemet ji atstovavo savo šaliai žinomame konkurse "Slavianskij bazar" ir užėmė 1 vietą. Jos programą sudaro populiarios dainos, tokios kaip "Eye of tiger", "Golden eye". Atlikėja dainuoja Latviškai, Angliškai, Prancūziškai.

Ji turi solinę programą ir programą su būgnininku.

Programos trukmė 1 h 15 min

Video    Video 2      Video 3

 

Goga Meskhi

Goga Meskhi (Gruzija)
Gruzijos aktorius ir vokalistas. Muzikinę karjerą pradėjo prieš 10 metų vaikinų grupėje “VIVO“, kurioje kartu koncertavo 5 metus.
2008 metais sėkmingai dalyvavo Gruzijos TV projekte “Star Academy”. 2009 metais konkurso “Golden Voice” Moldovoje specialaus prizo laureatas, 2011 metais konkurso “Amber Star” Latvijoje pirmos vietos laimėtojas. 2013 metais konkurso Italijoje „Canzoni del Mondo“ trečios vietos laimėtojas.
Jo repertuare galime išgirsti ir tokių atlikėjų kaip Joe Cocker, Steve Wonder, Eric Clapton, Frank Sinatra dainas.
Atlikėjas dainuoja gruzinų, anglų, rusų kalbomis.

Video  Video   Video  Video

 

Ovidijus Vyšniauskas

Ovidijus Vyšniauskas
Lietuvos muzikos grandas, originalaus balso savininkas, autorinių dainų kūrėjas, puikiai pažįstamas įvairių kartų atstovams.
Ne tik puikus vokalistas, bet ir muzikantas, kurio rankoms paklūsta gitara, klavišiniai ir mušamieji instrumentai.
Programa:

  • Gyvo garso solinis koncertas
  • Programa su grupe (kurią sudaro profesionalūs ir gerai žinomi Lietuvos muzikantai Virgilijus Butkevičius - gitara, Danielius Praspaliauskis - saksofonas, Vytautas Mundinas - mušamieji, Vladas Klimas - klavišiniai ir Ričardas Matyženok - bosinė gitara)

Programos trukmė: nuo 30 min iki 2 h.

 

dzordana butkute

Džordana Butkutė

Ją galima pavadinti turbūt skandalingiausia Lietuvos atlikėja – išskirtinio balso, išvaizdos ir net charakterio moteris vis dar aktyviai koncertuoja. Neikas negalėtų pasiginčyti, jog ji Lietuvos muzikos pasaulio legenda.

Video

Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 


ANATOLIJUS

 

LNK realybės Kelias į žvaigždes 3 nugalėtojas, dainininkas, dainų kūrėjas. 2008 m išleido savo albumą pavadinimu „Nežinau kodėl“. Puikiai žinomos jo dainos - „Nežinau kodėl“, „Suteik man jėgų“ bei „Simona“.

Turi 1 val. lietuviškų dainų programą, taip pat foninės muzikos su saksofonu bei angliškos disco/ old school (1,5 val.) programą.

 


Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 

Andrius Rimiškis

Andrius Rimiškis

2005 metais niekam nežinomas vaikinas iš Jūžintų kaimo įsiliejo į populiariausių dainininkų ir žinomiausių žmonių Lietuvoje gretas. Andriaus atlikti kūriniai "Mes - vyrai", "Nesek sau rožės prie kasų", "Gėlių kvartale", "O kam sava" tapo hitais.

Programos trukmė iki 1,5 val.

Video1   Video2

 Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 

Ruslanas Kirilkinas

Ruslanas Kirilkinas

 

Lietuvos dainininkas, buvęs grupės „Omega“ vokalistas, 2008 m. LNK muzikinio šou „Muzikos akademija“ nugalėtojas. 2010 metais Moldovoje vykusiame „Golden voices“ konkurse pelnė III vietą. 2011 metais LNK Žvaigždžių duetų trečiosios vietos prizininkas su Jarmo Skon. LNK 2011 metų Lietuvos šlagerių festivalyje pelnė Princo titulą. 2000 – 2002 metais išleido albumą " Nerealiai ", po 10 metų albumą "Laisves kaina". Taip pat jis yra Dainų dainelės laureatas bei daugelio kitų konkursų prizininkas.

Žiūrėti video 1    Žiūrėti video 2

 
Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

\

Asta Pilypaitė

Asta Pilypaitė

Jau dvidešimt metų yra viena populiariausiu Lietuvos atlikėjų. Muzikinę karjerą būdama penkiolikos metų pradėjo Mažeikiuose to meto populiariausioje pop muzikos grupėje "SEKMADIENIS".
Per savo karjerą įrašė per 100 dainų. Su grupe "SEKMADIENIS" išleido du sėkmingus albumus. Vėliau pasirodė bendras albumas su Lietuvos šlagerių karaliumi Romu Dambrausku. Dalvyvavo LNK projekte „Žvaigždžių duetai“

Asta yra paruošusi ypatingą programą, kurioje ne tik jos populiariausios dainos, bet ir žinomi koveriai, dainos iš TV projektų.

Solinė programa – 1,5 val. Su gyvo garso grupe – 1 val.

Video

Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 

Aistė Pilvelytė

Aistė Pilvelytė

Aistė dalyvavo įvairiuose konkursuose: 1999 m. Nidos festivalyje laimėtas "Gintarinis ungurys" ir geriausios vokalistes titulas. 1999 m. Vilniaus tarptautinio konkurso finalistė. 2002 m. Baltijos šalių Fizz super star dalyvė, 2006 m. 1 vieta Lietuvos Dainų dešimtuko nugalėtoja. 2006 m. išrinkta šlagerių princese, 2008 m. Žvaigždzių duetų 1-os vietos laimėtoja, 2008 m.- 8 vieta pasaulio virtualiame dainų.
Aistė daug kartų yra dalyvavusi Nacionaliniame Eurovizijos finale (1999, 2002, 2004, 2005, 2006, 2007,2008, 2009), kur paskutiniais metais vis pritrūkdavo 1-o žingsnelio iki 1-os vietos.
Išleido 2 solinius albumus: 2000 m. pavadinumu "Aistė", 2008 m. "Meilė dar gyva".

Video    Video

Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 

Vadimas Kamrazeris

Vadimas Kamrazeris

Pedagogas, muzikantas ir kompozitorius Vadimas Kamrazeris pagrįstai didžiuojasi savo tęstiniais projektais, kurie vis dar gyvuoja iki šiol. Jis buvo vienas iš Vytauto Katiliaus laikų grupės „Vairas“ įkūrėjų. Ši grupė gyvuoja iki šiol. Taip pat subūrė vaikų muzikos studiją „EN-DEN-DU“, kuri buvo ne tik vienas pirmųjų tokio pobūdžio vaikų kolektyvų,  bet ir davė pradžią didžiuliam ir galingam vaikų vokalinės pramoginės muzikos judėjimui. Šiuo metu atlikėjas koncertuoja savarankiškai.

Programos pobūdį ir trukmę galima derinti pagal poreikius.

Video

 

Deivydas Bastys

Deivydas Bastys

Deivydas dalyvavo realybės šou "Kelias į žvaigždes 3" ir užėmė antrą vietą. Po šou išleido savo solinį albumą "Leisk pasveikint tave". Po poros metų pradėjo dainuoti grupėje Pikaso, su kuria išleido albumą "Dešimt priežasčių". 2013 m. vasarą paliko grupę ir pabaigė savo antrąjį solinį albumą. Deividas Bastys taip pat yra išleides krikščioniškos muzikos albumą su grupe SOLIDEO.

Deivydas turi "linksmąją" (pop kurinių) programą (trukmė iki 2,5h) ir akustinę programą (trukmė iki 1h ).

 

Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 

 

 Steponas Januška

Steponas Januška

Lietuvos šlagerių karalius, yra tapęs daugelio festivalių ir konkursų laureatu: Vilniaus bokštai,Vitebsko ruduo, Estijos miesto Haapsalu tarptautinio konkurso “Baltoji dama”, Palangos jaunystė, Birštono džiazo festivalis , Gintarinė triūba.
Per savo muzikinę karjerą yra sukūręs per 80 dainų. Labiausiai žinomos yra: Daina draugams, Vaikystė, Geležinė meilė, Mergaitė ir regis, Meilės bliuzas, Du beržai, Jaunystės metai, Guodėja.
Programos trukmė: 1 val. 20 min.

Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 

arvydas martinėnas VUDIS

VUDIS

Lietuvos pop roko atlikėjas, muzikos prodiuseris, išgarsėjęs 2005 m. dalyvaudamas LNK televizijos rengtame muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“. Jo repertuare linksmos, enrgingos ir dainos.

 
Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 

GRŪDAS

GRŪDAS

Lietuvos muzikos atlikėjas, televizijos realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ ir „Kelias į žvaigždes 3“ dalyvis, roko grupės „Art Of Sense“ vokalistas ir lyderis. Dainos, kuriomis atlikėjas yra žinomas pramogų versle, - „Kiekvienam savo“, „Ką tu manai“ , „Po klajonių ilgų“ , „Viskas rokenrol“ , „Pasistenk“, „Rūkymas žudo“.

 


Turi solinę 1 val. programą.

  

Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 

Romas Bubnelis

Romas Bubnelis

LNK projekto "Žviagždžių duetai" nugalėtojas, poroje dainavęs su Aiste Pilvelyte, praeitais metais buvo išrinktas Lietuvos šlagerių karaliumi. Jo repertuare nuo populiariųjų lietuviškų šlagerių iki rusiškų romansų.

Video

 

Asta Bagdonavičienė

Asta Bagdonavičienė

Sėmingai pasirodžiusi pirmajame "Žvaigždžių duetų" TV projekte ir tapusi šio projeto superfinalininke, ji sėkmingai tęsia muzikinę veiklą. Koncertuoja įvairiose miesto šventėse bei renginiuose. Astos repertuare tiek užsienio atlikėjų koveriai, tiek lietuvių estrados populiarūs šlageriai. Daug teigiamų įvertinimų sulaukė šiais metais jos surengti teminiai koncertai: romansai iš įvairių šalių ir meilės dainos su gyva grupe, taip pat vokiškų šlagerių teminė programa. Dainuojant bet kuria kalba (repertuare lietuviškai, rusiškai, vokiškai, angliškai ir itališkai atliekamos dainos) jausmingumas ir emocija yra neatskiriama pasirodymų dalis.

Reikalui esant programas parengia su gyvu akompanimentu: pianistu Daumantu Slipkumi, smuikininku Vytautu Mikeliunu ir kt.

Video1 Video2 Video3 Video4

 Rasa Kaušiūtė

Rasa Kaušiūtė

Daugybės TV projektų dalyvė. Ne kartą dalyvavo LTV laidose "Lietuvos Dainų Dešimtukas" (2006 metais iškovojo 2-ąją vietą šio projekto finale, atlikusi duetu su Robertu Kupstu dainą "Mano meile"), nekartą dalyvavo "Iššūkis žvaigždėms". Prieš por ąmetų tapo Šlagerių karalienė. Jos repertuare tiek jos kūrybos dainos, tiek žymios lietuviškos ir užsienio pop, jazz, bliuzo, latino stiliaus dainos.

Video apie Rasa 

VIDEO VIDEO

Programos trukmė: 1,5 val.
Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 

INDRĖ GRIKŠELYTĖ 

INDRĖ GRIKŠELYTĖ

 

Džiazinio vokalo pagrindus įgyjo ir juos ištobulino Gendriaus Jakubėno „Modernaus dainavimo studijoje“. Dalyvavo ir prizines vietas užimė konkursuose kaip: „Kaunas Talent“, “Slavianskij bazar“ (Baltarusija), „New Wave“(Latvija) , „Jazz fontanai“ , „Baby sing“ , „Vilnius jazz young“ , „Salo song contest“(Suomija), „Mažųjų žvaigždžių ringas“, „Talentų ringas“, „Dainų dainelė“, „Geriausias Lietuvos muzikos perlas“, „Chorų karai“. Taip pat dalyvavo projektuose su jungtiniu Olandijos jaunimo orkestru, Panevėžio rajono jaunimo orkestru „Aukštyn“, pučiamųjų orkestru „Panevėžio Garsas“, Kauno senjorų bibgendu. Šiuo metu Indrė Grikšelytė aktyviai koncertuoja su diksilendu „Sweetband“. Mergina turi paruošusi ir pop ir džiazo programas. Indrė yra grupės "DAR" narė. 

Ji turi programos iki 2 val. 

Dėl kainų ir datų skambinti tel.  864829315

 Video

 

Milita Daikerytė

Milita Daikerytė

Eurovizinė daina

 

 

   

 


 

 

 

 

Valid CSS!