Events
 
Muzikos perlai
Renginių organizavimas, Lietuvos muzikos atlikėjai, muzikantai, renginių vedėjai
Vasaros stovyklos, jaunieji talentai, konkursas "Geriausias Lietuvos muzikos perlas"

Grupė 16 Hz

Grupę 16Hz įkūrė broliai Robertas ir Petras Jucevičiai. Pavadinimas siejasi su garsu, muzika ir tik labai gerai išlavinta žmogaus ausis pradeda girdėti garsus, kai jų virpesių dažnis pasiekia 16 Hz.

Oficialus grupės vardo gimimas yra 1994 metų ruduo, kada pasirodė debiutinis 16 Hz albumas “Jei pavargai…”, kurį išleido firma “Pūkas”. Po jo išleidimo grupė pakeitė leidybinę firmą, pereidama į “Pop centrą”. 1995 m. buvo išleistas antrasis albumas “Pavasarinis sniegas”, kurio titulinė daina (tuo pačiu pavadinimu) išgarsino grupę 16Hz. Iki 1997 m. Vasaros išleidžiami dar du albumai ir pirma 16Hz kompaktinė plokštelė (CD) “Iš tylos”, kurioje įrašyti geriausi kūriniai, iki tol išleisti tik audio kasetėse. Kolektyvo sudėtis keitėsi, bet branduolys liko tas pats – broliai.1997 m. pabaigoje 16Hz išsiskiria su leidybine firma „Pop centras” ir tuo pat metu grupę papildo dar vienas narys – Skaidrius (Hardas) Varslauskas.

Grupė nuo pirmojo albumo išleidimo niekada nebuvo nutraukusi aktyvios koncertinės ir kūrybinės veiklos. Išleidžiami dar trys nauji albumai ir dvi rinktinės programos.

Kvietimų gausa į įvairius renginius, šventes, uždarus vakarus, televizijos laidas ir t.t. tik įrodo, jog „16Hz” atliekama muzika yra universali ir priimtina tiek jaunimo tarpe tiek vyresniąjai kartai. 

Programos trukmė - 1,5 val., vestuvėse įmanoma derinti dėl viso vakaro programos.

1 video 2 video 3 video

 

Dėl kainų ir datų galite skambinti tel.  864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt

 

 

 

 

Valid CSS!